V Novém roce vše při starém?

Taky čekáte, až se něco pohne? Říká se tomu  “klid před bouří”.  Rozhodnuto ještě není, ale vedou se “zákulisní” jednání. Zkuste to taky. Třeba na  na setkání  strany zelených   s občany?   Proč ne?

Brněnští zelení obnovili pravidelné diskusní setkávání s občany. Zítra, ve čtvrtek 28. ledna, bude v informační kanceláři Zelený bod v pasáži Alfa na Poštovské ulici Brňanům k dispozici náměstek primátora a místopředseda SZ Martin Ander. Od 16 do 18 hodin bude příchozím odpovídat na jakékoliv dotazy.

 Hlavními tématy diskuse však jistě budou aktivity zelených směřující k zachování železničního nádraží v centru města, čištění Brněnské přehrady nebo návrh na vytvoření parku v místě pokácených borovic v Líšni.
Pravidelně každý čtvrtek od 16 do 18 hodin je Brňanům k dispozici vždy jeden ze sedmi zastupitelů za Stranu zelených. Informační kancelář SZ Zelený bod v pasáži Alfa je místem, kam občané mohou přijít pro radu nebo svým zastupitelům sdělit podněty pro jejich práci.
Příští čtvrtek, 4. února bude občanům odpovídat zastupitel a předseda brněnské organizace SZ David Bartůšek.

 Martin Ander, místopředseda SZ a náměstek brněnského primátora k tomu říká:
„Slíbili jsme, že budeme občanům naslouchat a pravidelná setkání v kanceláři Zelený bod jsou k tomu jedinečnou příležitostí. Všichni zelení zastupitelé jsou připraveni řešit podněty, se kterými Brňané přichází. Diskuse s voliči je tou nejlepší inspirací pro práci zastupitele.“

 Bližší informace:    Martin Ander, místopředseda SZ, náměstek primátora, tel: 721 566 781.

You must be logged in to post a comment.